Le Petit Spa - Gabinet Kosmetyczny Gdynia | Co nas wyróżnia
15431
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15431,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Co nas wyróżnia?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

W Le Petit SPA rozumiemy, że skuteczność kuracji kosmetycznej, zależy od wielu czynników. Nie ma uniwersalnej metody, która sprawdzi się równie dobrze u każdego. Dlatego, aby rozwiązać nawet najbardziej złożone problemy estetyczne klientów – stawiamy na indywidualne podejście do każdego z nich. Zawsze dobieramy zabiegi do potrzeb i oczekiwań danej osoby w oparciu o precyzyjny wywiad oraz wstępną analizę skóry. W razie potrzeby, umiejętnie łączymy różne metody, tworząc najlepszą kurację dedykowaną konkretnemu klientowi.

PROFESJONALIZM

Personel naszego SPA posiada ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje do wykonywania poszczególnych zabiegów. Praca jest naszą największą pasją, do której zawsze podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dlatego, masz pewność, że korzystając z naszych usług, oddajesz się w ręce ekspertów, których umiejętnościom możesz w pełni zaufać.

ATMOSFERA

Niepowtarzalna atmosfera, jakiej możesz doświadczyć odwiedzając nas na Morskiej 151/1 wynika z pewnością z naszego zamiłowania do wykonywanej pracy, ale też z dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dlatego zapraszamy się do naszych jasnych, eleganckich i przytulnych wnętrz, w których czekają na Ciebie uśmiechnięci specjaliści, aromatyczna kawa lub gorąca herbata, które postawią Cię na nogi nawet w ponury dzień, a także blask świec, łagodna muzyka czy przyjemny zapach olejków eterycznych. Wszystkie te elementy wraz z najwyższej klasy dyskretną opieką, składają się na wyjątkowy klimat miejsca, które tworzymy z myślą o Tobie.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Mamy świadomość, że wybierając Le Petit SPA i oddając się w nasze ręc, obdarzasz nas niebywałym zaufaniem, powierzając nam również swoje zdrowie. Dlatego z pełną odpowiedzialnością dbamy o przestrzeganie niezbędnych procedur higienicznych, które obejmują drobiazgową dezynfekcję oraz sterylizację miejsc i narzędzi, z jakimi masz kontakt podczas zabiegu. W procesie sterylizacji sprzętów wielokrotnego użytku, korzystamy z autoklawu medycznego, który zapewnia 100% bezpieczeństwa. Podczas wielu zabiegów używamy również jałowych narzędzi jednorazowych.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Zapewniamy najnowocześniejsze zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie sprzętów. Jako pionierzy innowacyjnych rozwiązań w regionie, możemy zaproponować Ci innowacyjną laseroterapię czy kuracje z wykorzystaniem fal radiowych lub plazmy. Zastosowanie tych- i wielu innych – rozwiązań, pozwala nam w bezinwazyjny sposób ociągać zdumiewające efekty estetyczne, które odpowiadają rezultatom skomplikowanych zabiegów operacyjnych.

JAKOŚĆ

Podczas zabiegów w Le Petit SPA wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne, atestowane kosmetyki i preparaty , które zapewniają najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo usług. Bazujemy na preparatach renomowanych marek takich jak:

DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, akceptujemy zarówno płatność gotówką, jak i kartą płatniczą.

BON PODARUNKOWY

Oferujemy Ci również możliwość zakupu eleganckiego vouchera upominkowego, który możesz podarować wyjątkowej osobie na specjalną okazję. Z pewnością taki prezent przypadnie do gustu każdemu, kto na co dzień świadomie dba o swój wygląd oraz samopoczucie.

Facebook